Dokąd wybrać się z psem na urlop?

Pies to członek rodziny, po prostu jak Wasze kolejne małe dziecko. Więc jak planujesz wakacje to raczej na pewno nie wyobrażasz sobie, że zostawiasz go pod czyjąś opieką lub w psim hotelu. Miejsca, które szukasz na wypady na kilka dni muszą być odpowiednie pod wieloma kątami. Jeśli masz psa lub kota, to na pewno sprawdzasz czy wybrane miejsca są przyjazne zwierzakom.

Hotele sprzyjające psom

-Herbals SPA w Mielnie,
-Leśny Dworek w Darłowie,
-Magra Holiday w Dębinie,
-Domy Morskie w Jantar.

Zanim wybierzesz się z psem na wakacje należy się do niego przygotować

Przed wyjazdem należy wykonać niezbędne szczepienia. W trakcie jazdy samochodem może psowi towarzyszyć choroba lokomocyjna . Przed wyjazdem należy skontaktować z lekarzem weterynarii jak można pupilowi pomóc. Jeśli do tej nie zdążyłeś zaczipować psa, to zrób to przed wyjazdem. Pies również może się zgubić jak dziecko a chip pomoże zlokalizować zgubę. W czasie podróży samochodem z psem należy się raz na jakiś czas zatrzymać by pies mógł się załatwić jak i pochodzić i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Gdzie wybrać się z psem, jaki kierunek wybrać

Może nad morze? Tak w zasadzie to dlaczego nie? Na pewno jest to jedna z opcji wybierania wakacji przez turystów. Coraz więcej obiektów jest otwarte na zwierzęta w hotelu. Trójmiasto oferuje kilk plaż dla odpoczynku z psem. Czas spędzony na opalaniu i odpoczynku można spędzić z naszym największym przyjacielem. Czas spędzony z pupilem nad morzem to okazji by wasza relacja się zacieśniła. Możecie na pewno spędzić czas na zabawie w wodzie na plaży podczas gry w piłkę i możecie sprawdzić swoją kondycję. Przy zachodzie słońca możecie spacerować

Plaże dla psów w Polsce przyjazne dla psów wg serwisu internetowego https://gdyniaonline.pl:

-plaża dla psów na Helu,
-turystyczny Bałtyk w Łebie,
-Spokojne miejsce nad morzem w Pogorzelicach,
-kurort z klimatem w Darłowie,
-kurort wakacyjny w Władysławowo.

Zabierając psa na urlop nad morze, pamiętajcie że nie wszystkim może odpowiadać pies skaczący czy szczekający nad głową. Dostosujcie się do innych i wybierzcie ustronne miejsca, gdzie spędzicie czas na aktywności razem.