Hotel-psy

Najlepsze salony pielęgnacji dla psów w Las Vegas

W przypadku usług dotyczących pielęgnacji psów nie wszyscy groomerzy są tacy sami. Prawda jest taka, że potrzeba bardzo cierpliwej i kochającej osoby, aby poradzić sobie z gderliwym, zmierzłym i niesfornym psem lub kotem. Tak samo jest w Las Vegas, gdzie nie wszyscy groomerzy reprezentują ten sam wysoki poziom.

W związku z powyższym przyszykowaliśmy listę pięciu najlepszych groomerów w Las Vegas, dzięki którym nasz czworonóg będzie należycie odpicowany!

Barking Dogs

Barking Dogs odznacza się świetną reputacją w dziedzinie pielęgnacji, pomimo że głównymi atrakcjami są piekarnia i butik dla psów. Dzięki temu możemy zostawić psa w salonie groomera i międzyczasie zrobić pełne zakupy dla naszego zwierzaka. Albo usiąść sobie wygodnie, odpalić kasyno online na urządzeniu mobilnym, odebrać bonus w postaci darmowych spinów i zapewnić sobie rozrywkę godną Las Vegas.

Barking Dogs oferują wysokiej jakości produkty spożywcze i zatrudniają kompetentny personel w zakresie pielęgnacji. Lokal znajduje się w południowo-zachodniej części Cimarron/Durango. Czynny jest codziennie.

Shaggy Shaggy Shake

Ten punkt groomerski znajduje się po zachodniej stronie doliny. Jest to niewielka firma, ale za to z niezwykle przyjaznym personelem. Udostępniając również sklep z produktami dla zwierząt, lokal oferuje wyjątkowe przedmioty, takie jak psie smakołyki z konopi.

A jeżeli zarezerwujemy wizytę przez Yelp, otrzymamy darmowy masaż 15-minutowy dla naszego Czarusia. Lokal czynny jest od poniedziałku do soboty.

Pawfect Pet Salon

Pawfect Pet Salon zajmuje się pielęgnacją zwierząt, nie używając do tego klatki. Oznacza to, że pod naszą nieobecność zwierzak będzie spokojnie siedział w wolnej poczekalni. Lokal mieści się na południowy zachód od Wiosennej Góry (Spring Mountain).

Jeżeli zarezerwujemy wizytę przez Yelp, otrzymamy darmowy prezent. Lokal czynny jest od wtorku do niedzieli.

Las Vegas Spaw

Położony niedaleko Jones & Russel, ten profesjonalny salon oferuje usługi groomerskie dla szczeniąt i kociąt za 25 USD. Inne oferowane usługi obejmują przycinanie pazurów, oczyszczanie jelit i wiele innych.

Jeżeli zarezerwujemy wizytę przez Yelp, otrzymamy 10 USD zniżki na pierwszą usługę groomerską.

Bow Wow Meow Pet Grooming

Personel tego lokalu składa się wyłącznie z miłośników zwierząt, którzy niemal natychmiast mogą nawiązać świetny kontakt z czworonogiem. Ten salon fryzjerski zatrudnia profesjonalnych stylistów, którzy są dobrze zorientowani w swojej sztuce, a co za tym idzie, mają doświadczenie we wszystkich różnych stylach i technikach pielęgnacji.

Psy i koty wszystkich ras i rozmiarów są tutaj bardzo mile widziane i pielęgnowane na stołach z otwartym widokiem. Tak więc możemy oglądać, jak nasze futrzaki przechodzą przez cały proces. Oferowane usługi obejmują kąpiel, przycinanie pazurów, czyszczenie uszu, jagodową pielęgnację twarzy, pakiety spa, zabiegi Furminator Shed oraz zabiegi na pchły i kleszcze.

Decatur – Animal Kingdom Grooming & Daycare

Podróżowanie ze zwierzakiem w Las Vegas może być dobrą rozrywką. Jednak prędzej czy później nasz zwierzak będzie też potrzebować kąpieli i odświeżenia. Łazienka w hotelu może nie nadawać się do kąpieli dla zwierząt. Z tego względu najlepiej zabrać psa do groomera, na dobre szorowanko.

Jednym z najlepszych miejsc dla zwierząt jest właśnie Decatur. Oferuje bezklatkową usługę pielęgnacji prowadzoną przez profesjonalnie certyfikowanych groomerów, którzy troskliwie opiekują się każdym zwierzakiem. Usługi tego salonu obejmują m.in. kąpiel, strzyżenie, mycie zębów, przycinanie pazurów i czyszczenie uszu.

All Dogs Go To Bev

All Dogs Go To Bev od dawna zapewnia, że zwierzaki wyglądają olśniewająco. Jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne, lokal ma już na swoim koncie około 30 lat doświadczeń. Pracownicy doskonale wiedzą, że pielęgnacja psa to nie tylko dbanie o wygląd, ale także o zdrowie i higienę.

W All Dogs Go To Bev mile widziane są psy wszystkich ras i wielkości. Będąc w lokalu, można zapisać naszego Burka na kąpiel, usuwanie pcheł i kleszczy, szczotkowanie, obcinanie pazurów, czyszczenie zębów i przycinanie sierści.

Barks & Bubbles Dog Grooming

Barks & Bubbles Dog Grooming należy do najlepszych groomerów dla zwierząt w Las Vegas. Doskonale wyszkoleni groomerzy posiadają niezbędne umiejętności, doświadczenie i wiedzę, aby zadbać o pielęgnację psów wszystkich ras i rozmiarów.

Po sesji pielęgnacyjnej nasz zwierzak będzie wyglądał czysto i pachniał powiewem świeżości. W lokalu można skorzystać z usług pielęgnacyjnych obejmujących kąpiel, mycie zębów, przycinanie i malowanie pazurów, a także czyszczenie uszu.

Honey’s Grooming Shack

Honey’s Grooming Shack jest jednym z najlepszych miejsc, gdzie możemy zabrać naszego szczekającego towarzysza. Personel stara się tworzyć atmosferę, w której zwierzak będzie czuł się bezpiecznie podczas zabiegów.

Usługi w tym lokalu są bardzo bogate, oferując m.in. kąpiel, przycinanie i malowanie pazurów, czyszczenie uszu, szczotkowanie zębów, strzyżenie, dematyzację, usuwanie sierści, farbowanie i masaż. A po zakończonej pielęgnacji zakładają zwierzakowi uroczą kokardkę lub bandanę, dzięki czemu wygląda bardzo szykownie.